Manşet

Ziraat Mobil Uygulama Açılmıyor Sorunu Çözümü

Ziraat Mobil uygulama açılmıyor sorunu çözümüne geçmeden önce bu soruna neden olan bir çok faktör olabileceğini unutmayın. Bu sorunlar başlıca sunucu kaynaklı, şifrenizi unutmanız, şifrenizin bloke olması gibi sorunlardan oluşabilmektedir.

Ziraat Mobil uygulaması Türkiye’de oldukça popüler bir uygulamadır. Maalesef bazı kullanıcılar uygulamada zorluk yaşıyor ve uygulama açılmıyor. Bu makale Ziraat Mobil Uygulaması açılmama sorununun çözümü konusunda sizlere yardımcı olacaktır.

Akbank Mobilden Kart Numarası Öğrenme

Ziraat Mobil Uygulama Açılmıyor Sorunu

  • Ziraat mobil uygulamasını internet aracılığıyla kullanabildiğinizden dolayı telefonunuzun internet erişiminin olup olmadığını kontrol edin
  • Ziraat Mobil uygulamasının son sürüme güncellenip güncellenmediğini kontrol edin
  • Android cihazlar için Google Play, IOS cihazlar için ise APP store üzerinden güncelleme kontrol ettiğinizde uygulama güncel görünüyorsa, uygulamayı silip tekrar yükleyin
  • Ziraat mobil uygulaması sunucu bazlı anlık sorun yaşıyor olabilir yada bakıma alınmış olabilir. Bunu öğrenmek için banka ile iletişime geçebilirsiniz.

Yukarıda belirtmiş olduğumuz maddeleri uygulamanıza rağmen Ziraat mobil uygulaması açılmıyorsa bankanın destek birimiyle görüşmeniz gerekir.

Ziraat bankası teknik destek çağrı merkezi 444 00 00 – 0850 220 00 00 numaralarını arayarak Ziraat bankası çağrı merkezi temsilcisine bağlanarak sunucu bakımı veya altyapı çalışması olup olmadığını öğrenebilir yada yaşadığınız diğer sorunları çözebilirsiniz.

Ziraat Mobil Uygulama Açılmıyor Sorunu Çözümü ile ilgili makalemizin sonuna geldik.

Bir önceki yazımız olan Hangi Taşınmazlara DASK Yapılır? 2022 başlıklı makalemizde DASK, Dask yapılan taşınmazlar ve Zorunlu deprem sigortası hakkında bilgiler verilmektedir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu