Manşet

Ziraat Bankası Eşleşmiş Cihaz Hatası

Ziraat Bankası Eşleşmiş Cihaz Hatası alıyorsanız ve Ziraat mobile giriş yapamıyorsanız mevcut kayıtlı olan cihazı yani eşleşmiş cihazı kaldırmalısınız. Ziraat mobil eşleşmiş cihaz kaldırma ile ilgili detaylara bu yazımızda bulabilirsiniz.

Telefonunuza forma attınız yada telefonunuzu değiştirdiyseniz, Ziraat mobil bankacılık giriş yaparken eşleşmiş cihaz hatası alabilirsiniz. Bu hatanın çözümü olarak Ziraat eşleşmiş cihaz kaldırma işlemi yapmalısınız ve detaylara aşağıda yer verdik. Ziraat mobil bankacılığa giriş yapamıyorum diyorsanız, girerken SMS geliyor onaylamama rağmen eşleşmiş cihazı kaldırın şeklinde hatayla karşılaşıyorum diyorsanız aşağıdaki adımları uygulayın.

İlk önce şunu belirtmek isteriz ki; Ziraat eşleşmiş cihaz hatası alan kişilerin sorunu çözmek için uygulayacakları adımlar, bilgisayar üzerinden veya telefon’da bulunan Chrome, Safari gibi tarayıcılarla Ziraat internet bankacılığına giriş yapmalısınız.

İlginizi çekebilecek konular;

Başkasının Adına Kredi Çekebilir miyim?

Ziraat Bankası Eşleşmiş Cihaz Hatası Çözümü

Ziraat Bankası Eşleşmiş Cihaz Hatası
Ziraat Bankası Eşleşmiş Cihaz Hatası

Ziraat Bankası Eşleşmiş Cihaz Sorunu Çözümü için şu adımları takip edin;

  1. Öncelik olarak ziraatbank.com.tr linkine tıklayın.
  2. Açılan sayfa üzerinde üst tarafta bulunan “İnternet Şubesi – Bireysel” butonuna tıkladıktan sonra internet bankacılığına müşteri bilgilerinizle giriş yapın.
  3. Açılan menü üzerinde bulunan “Profil ve Ayarlar” sekmesine tıklayın.
  4. Burada yer alan Güvenlik ve Şifre bölümüne girdiğinizde “Eşleşmiş Cihazlarım” butonunu görecekseniz ve bu butona tıklayın.
  5. Eşleşmiş cihazlarım butonuna tıkladığınızda Eşleşmiş cihazı kaldırmak için devam butonuna tıklayarak devam edin.

Bu işlemleri tamamladıktan sonra eşleşmiş cihazınız sistemden kaldırılacaktır. Artık sorunsuz bir şekilde

“TAMAM” butonuna dokunduktan sonra eşleşmiş cihazınız sistemden kaldırılacaktır. Bu işlemi mobil uygulamadan giriş yapabilirsiniz. Bu makalemizde Ziraat mobil eşleşmiş cihaz hatası çözümü ile ilgili bilgi paylaşımında bulunduk.

Bir önceki yazımız olan Enpara Kredi Kartı Harcama Taksitlendirme başlıklı makalemizde Enpara harcama taksitlendirme ve Enpara kredi kartı hakkında bilgiler verilmektedir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu