Manşet

Telefonda Kayıtlı Kablosuz Wifi Şifresi Nasıl Öğrenilir?

Telefonda Kayıtlı Kablosuz Wifi Şifresi Nasıl Öğrenilir? diye merak ediyorsanız Telefonunuza kayıtlı olan wifi şifresini kolay bir şekilde öğrenebilirsiniz.

Daha önce telefon yada telefonlardan wifi şifresi girdiniz ancak kayıtlı olan şifreyi hatırlayamıyorsanız makalemizin devamını okuyarak çözüm bulabilirsiniz. Burada anlattıklarımız android cihazlar için geçerli olup telefon modeline göre değişkenlik gösterebilir.

Andorid telefondan kayıtlı Kablosuz Wifi Şifresi öğrenebilirsiniz fakat iphone cihaz kullananlar için bu makalede bilgi sunamayacağız.

Ziraat Mobil Uygulama Açılmıyor Sorunu Çözümü

Android Telefonda Kayıtlı Kablosuz Wifi Şifresi Öğrenme

Android Telefon Kayıtlı Wifi Şifresi Öğrenmek isteyen kişiler aşağıdaki adımları uygulayarak wifi şifrelerini görüntüleyebilirler.

  • İlk olarak telefonunuzun ayarlar menüsüne girin.
  • Ayarlar menüsü içerisinde bulunan Ağ ve İnternet sekmesine tıklayın. Bu marka ve modele göre farklılık gösterebilir.
  • Ağ ve internet menüsü içerisinde Kablosuz Ağlar kısmına tıklayın.
  • Açılan menü üzerinde wifi’ler sıralandırılacaktır. Burada aşağı doğru inerek kayıtlı ağlar sekmesine tıklayın.
  • Son olarak hangi wifi ağının şifresini unuttunuz yada öğrenmek istiyorsanız o sekmeye tıklayın.

Bu işlemleri doğru bir şekilde uygulamanız durumunda wifi şifrenizi görüntüleyebilirsiniz. Telefonda Kayıtlı Kablosuz Wifi Şifresi Nasıl Öğrenilir? ile ilgili sorun yaşamaya devam etmeniz halinde yazımızın altında bulunan yorum kısmından bizlere yazabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Ziraat Mobil Uygulama Açılmıyor Sorunu Çözümü başlıklı makalemizde Ziraat mobil sorunu çözümü ve Ziraat mobil uygulama sorunu hakkında bilgiler verilmektedir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu