Manşet

Senetle Halı Nasıl Alınır

Senetle halı satın alınabileceğini daha önce hiç duymuş muydunuz? Senetle halı nasıl alınır? Senetle halı nerelerden alınır? Senet karşılığı halı satışı yapan mağazalar hangileri?, Evlerde en dikkat çeken ve göze hoş duran dekorlardan birisi şüphesi halılardır. Günümüzde ekonomik şartların ağırlaşmasıyla birlikte halı fiyatları da bir hayli yükseldi. Halısını değiştirecekler veya yeni ev kuracak olan kişiler için peşin fiyatına halı almak zor bir durum haline geldi.

İlginizi çekebilecek konular;

İstanbul Senetle Borç Para Veren Yerler

Noterde Kredi Kartı Geçerlimi

Senet Taksitle Halı Satışı Yapan Yerler

Senetle taksitle halı satışı
Senetle Halı Nasıl Alınır

Senet Taksitle Halı Satışı Yapan Yerler, Evinde değişiklik yapmak isteyen hanımların ilk olarak değiştirmek istedikleri şeyin başında halılar gelmektedir. Ev hanımları uzun süreli kullanım sonrası evindeki eşyasında değişiklik isteyebiliyor. Fakat maddi olarak gelir darlığı çeken vatandaşlar için eşya yenilemesi biraz zorlaşabiliyor. İşte tamda burada size güzel bir haberimiz var. Aşağıda listelemiş olduğumuz firmalar aracılığıyla taksitle halı satın alabilirsiniz.

Eskiden bir çok mağazada senetle alışveriş imkanı sunuluyordu, ancak teknolojinin gelişmesi ve kredi kartı kullanan sayısı her geçen gün arttıkça mağazalar artık kredi kartıyla satış tercih etmeye başladılar. Ancak eski düzen kredi kartı şartı olmadan müşterilerine hizmet vermeye devam eden firmaların sayısı da azımsanmayacak kadar fazla. Bu arada halı diye küçümsemeyin, ev dekorasyonu noktasında en fazla masraf çıkaran ürünlerden birisidir.

Senetle Satış Yapan Halıcılar

Senetle Satış Yapan Halıcılar kredi kartı kullanmayan ya da kullanmak istemeyen kişilerin çokça tercih ettiği bir sistemdir. Senetle halı satın almak isteyenler için genellikle AVM’ler destek sunmaktadır. Buralarda alacağınız ürünün taksit sayısı, aylık ödeme planı bellidir ve normal peşin satış fiyatından biraz daha pahalıdır.

Senetle halı alabileceğiniz yerler şu şekildedir;

Evkur, Esme Avm, Confident, Almode, Balcı Mobilya, Lider Mobilya, Hedef Avm, Işık Avm, Mutlu Evim gibi senet karşılığı ürün satan mağazalardan senetle halı alabilirsiniz.

Örnek: Evkur Senetle Halı Satışı

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu