Manşet

Sakarya Evde Ek Paketleme İşi Başvurusu

Sakarya Evde Ek Paketleme İşi Başvurusu yaparak evinize ek gelir elde etmek mi istiyorsunuz?, Sakarya evde ek iş yaparak para kazanma noktasında sizlere detaylı olarak nasıl para kazanabileceğinizi bu yazımızda anlattık.

İhracatın çoğalması ve yeni iş alanlarının açılmasıyla birlikte Türkiye’nin bir çok bölgesinde evde ek iş imkanı sayısı da artmaktadır. Bu tarz işlere genellikle ev hanımları, öğrenciler ve emekliler talep etmektedirler.

Türkiye’de hemen hemen her il’de bulabileceğiniz evlere paketleme işi veren firmaların Sakarya’da evlere iş veren yerler ve telefon numarası olarak Sapanca, Arifiye, Adapazarı, Erenler, Akyazı, Serdivan, Karasu, Hendek, Kaynarca gibi bölgelerle ilgili yazımızda bilgi bulabilirsiniz.

Sakarya evde ek iş veren firmalar hangileri?

Sakarya evde ek iş veren firmalar hangileri?, Sakarya’da ek iş imkanı sunan firmalar özellikle paketleme, evde sabun paketleme, kına paketleme gibi bir çok alanda iş imkanı sunmaktadır. Peki bu firmalara nasıl ulaşabileceksiniz bununla ilgili detaylı olarak anlatım yapacağız. Sizde yazımızı okuyarak Sakarya’da ek iş sahibi olabileceksiniz.

Sakarya Evde İş İmkanı 2023

Sakarya Evde Ek Paketleme İşi Başvurusu
Sakarya Evde Ek Paketleme İşi Başvurusu

Sakarya nüfusu hali hazırda şu an 1.000.000 üzerinde. Eski ismiyle Adapazar’ı olarak bilinen Sakarya’da evde ek iş arayanların nüfustan kaynaklı olarak bu taleplerde doğal olarak çok oluyor. Bizde sizler için Sakarya’da evde ek iş neler yapabilirsiniz bununla ilgili fırsatlardan bahsedeceğiz.

Sakarya evde ek iş imkanı ile Sakarya Üniversitesi’nde okuyan öğrenciler ve ev hanımlarının yanı sıra emekliler bu yöntem ile ek gelir elde edebilir.

Sakarya evde ek iş başvurusu, Paketleme iş ilanları, İŞKUR ile evde ek iş almak mümkün mü gibi sorularınıza daha fazla uzatmadan cevaplayalım.

Sakarya’da Evde Yapabileceğiniz İşler

Sakarya evde ek iş arayanların sayısı fazla olmakla birlikte ulaşabileceğiniz firma sayıları da yine talep doğrultusunda oldukça fazla. Sakarya’da evinizden ek gelir elde edebilirsiniz. Bunlardan kısaca bahsedelim hemen. Sakarya’da ek iş yapabileceğiniz bazı işler;

 • Balon Paketleme İşi
 • Evde Mandal Paketleme İşi
 • Evde İplik Kesme Temizleme İşi
 • Sakarya evde sabun Paketleme
 • Çeşitli Paketleme İşleri
 • Evlere Boncuk İşi
 • Tesbih Dizme İşi
 • Kıyafet Katlama İşi
 • Kına Paketleme İşi
 • Davetiye Katlama İşi

Yukarıda saymış olduğumuz iş imkanlarını bulabilirsiniz. Sakarya’da özellikle devde paketleme işi çokça tercih edilen türlerdendir. Bu listeyi uzun uzadıya uzatabiliriz ancak size fikir oluşması açısından bazılarını yazdık.

Ancak genel itibariyle evde iş imkanı bulabiliyorsunuz, bu iş dallarıyla ilgili firmalarla iletişime geçerek evde ek iş imkanı sağlanabilir.

Sakarya’da Evde Sabun Paketleme

Evde iş imkanı Sakarya’da için çokça bulabileceğinizi söylemiştik. Peki bu saymış olduğumuz işlerden hangisi daha fazla veriliyor diye soracak olursanız Sakarya’da evden sabun paketleme işi diyebiliriz. Sakarya’da evde sabun paketleme işi veren firmalar ile ilgili olarak kimya – sanayi fabrikaları ve doğal sabun üreticileri evde ek iş olarak vermektedir.

Yine İŞKUR üzerinden evde ek iş imkanı sunan firmaların iletişim numaralarını bulabilir ve iletişime geçebilirsiniz.

Sakarya Evde Paketleme İşi

Sakarya evlere ek iş imkanı olarak genellikle paketleme işleri bulunuyor. Ancak bu işi yaparken biraz çaba göstermeniz gerekebilir. Evde yapılabilecek paketleme iş imkanını sizlerde paraya dönüştürebilirsiniz.

Sakarya evde sabun paketleme, Sakarya evde kına paketleme ile herhangi bir tecrübe sahibi olmanıza gerek olmadan aramış olduğunuz firmayla anlaşmanız durumunda tüm malzemeleri sizlere getireceklerdir.

Paketlemeyle ilgili ürün ve ambalajları sizlere ulaştırıyorlar ve size verilen ürünleri zamanında paketleyip firmaya teslim etmeniz gerekiyor. Sizde bu şekilde evde iş ile evinize ek para desteği sağlamış olursunuz.

Akyazı, Hendek, Arifiye’de ikamet ediyorum buralarda firmalar yok ve evde ek iş bulamam diye düşünmeyin. Sakarya’da ikamet ediyorsanız, paketleme işleri yada farklı evde ek iş imkanı bulabilmeniz mümkün. Sakarya evde paketleme iş ilanları bulabilmeniz için aşağıdaki alternatif yolları deneyebilirsiniz.

Sakarya Evde Ek İş Veren Firmalar

Peki Sakarya evde ek iş için hangi firmalar var ve hangi firmalarla çalışabilirsiniz bu konuda bilgilendirme yapalım. Sakarya evde ek iş veren firmaları şu şekildedir;

 • Fason firmalar
 • Organizasyon şirketleri
 • Ambalaj ve plastik üreticileri
 • Çeyiz eşyası satan dükkanlar
 • Bir milyoncular
 • Hediyelik eşya satan dükkanlar
 • Sabun üreticileri

Bu sektörlerde olan firmalardan evde ek iş imkanı bulabilirsiniz. Bunlar bazı sektörler olup bunun dışında da bir çok firma ve sektör bulunur. Sakarya’da evlere fason is veren firmalar içinde iletişime geçebilirsiniz.

Sakarya Evde Ek İş ile 7000 TL Kazan!

Sakarya evde iş ne kadar kazandırıyor? diye merak ediyorsanız bu sizin ne kadar süre çalıştığınıza ve ne kadar performans gösterdiğinize bağlı olarak değişkenlik gösterebilir. Ancak ortalama olarak 4.000 – 7.000 TL arası bir kazanç elde edebilirsiniz. Sakarya evde paketleme işi kazançları;

Paketleme AdediÜcretler
100 paketleme200 TL
200 paketleme400 TL
300 paketleme600 TL
400 paketleme800 TL

Evde paketleme işi Sakarya

Yapacağınız paketleme işi için adet başına 2 TL olarak ortalama verilir. Ancak bu paketlemenin zorluluğuna ve firmalara göre değişiklik arz edebilir. Örnek verecek olursak, kıyafet paketleme işi için adet başına 5 TL gibi bir meblağ ödeyen firmalar da bulunabilmektedir. Fakat küçük paketleme illeriyle ilgili olarak ise rahat bir şekilde kendinizi kasmadan günde 200 paket yapabilmeniz mümkün.

Haftalık olarak yapmış olduğunuz paketleme işi sayesinde 4 gün haftalık zamanını ayırarak ay içerisinde 7.000 TL’ye yakın kazanç elde etmeniz mümkün. Sakarya’da evde davetiye katlama yaparak’ta yine bu oranda paralar kazanabilmeniz mümkün.

Sakarya’da Evlere İş Veren Yerler Telefon Numaraları

Sakarya’da ek iş veren firmalar için biraz araştırma yapmanız gerekiyor. Özellikle Google üzerinde bulunan haritalar kısmından yukarıda saymış olduğum firmaları arattırarak bulabilmeniz mümkün. Sakarya’da evlere is veren yerler telefon numaralarına örnek olacak Google üzerinde arattırma şu şekilde yapabilirsiniz; https://www.google.com/maps/search/sakarya+ek+i%C5%9F+imkan%C4%B1/@40.7643788,30.3548459,13z

Yine örnek verecek olursak şu şekilde yapabilirsiniz;

Örnek paketleme işi arıyorsanız, Google arama kısmına ”Sakarya Çeyiz Dükkanı Paketleme” yazarak harita üzerinden telefon numaralarına ulaşabilirsiniz.

Tabi burada çıkan tüm sonuçlarla ilgili olarak hepsi evde ek iş veriyor manasını taşımaz. Fakat burada Sakarya evde ek iş için iş veren firmalar aralarında bulabilirsiniz. Telefon üzerinden görüştüğünüzde sizi mülakat için çağırabilirler.

Peki Sakaryada evlere iş veren yerler telefon numaralarını anlattınız Sakarya’da paketleme iş ilanlarını nasıl bulabilirim?

 Sakarya Evde İş İlanları Başvurusu

Sakarya evde ek iş başvurusu için nerelerden başvuru yapılabilir bunlardan bahsedelim. Sakarya evde ek iş başvurusu yukarıda bahsetmiş olduğumuz firmalarla iletişime geçebilirsiniz. Ancak bunların yanı sıra farklı alternatif yollarda deneyebilirsiniz. Sakarya evde paketleme ile ilgili olarak talep çok fazla olduğundan dolayı ilanlar tükenebiliyor.

Sakarya’da paketleme iş ilanları:

Sakarya Evde İş İlanları Başvurusu yapabileceğiniz yerlerden bazıları burasıdır. Jooble.org ve sahibinden.com sitelerinden de yine aynı şekilde ilanları bulabilirsiniz.

Sakarya İŞKUR Evlere İş Veriliyor mu?

Sakarya evde iş İŞKUR (Türkiye İş Kurumu) üzerinden de ilanlara bakabilirsiniz. Sakarya İŞKUR evlere iş ilanları ile ilgili olarak firmaları aradığınızda evde iş imkanı sağlayabilirler.

En güvenilir yöntem bu olup Sakarya evde iş ilanları 2023 içerisinde de geçerli olarak güvenle firmalara ulaşabilirsiniz. İŞKUR tamamen devlet tarafından kurulmuş bir sistem olup en güvenilir sistemdir.

Sakarya İŞKUR evde ek iş ile ilgili olarak aramaları detaylı yapabilmeniz ve iş başvurusunda bulunabilmeniz için üye olmanızı öneririm.

DİKKAT!

Sakarya evde paketleme işi veriyorum şeklinde ortalıkta bir çok dolandırıcı olup sizi dolandırmaya çalışanlar olabilir. Hiç bir firma sizden işe başlamak vs için para talep etmez. Ayrıca T.C. kimlik numarası ve banka hesap bilgilerinizi de bu doğrultuda kimseyle paylaşmayın.

Sakarya Erenler evde iş ilanları, Serdivan evde iş ilanları, Sakarya Hendekte evde is imkanı vs için anlatacağımız formüller şimdilik bu kadar.

Bir önceki yazımız olan İzmir Evde Ek İş Veren Firmalar Ve Telefon Numaraları başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu