Manşet

Peşinatsız Senetle Cep Telefonu Nereden Alınır? 2022

Peşinatsız senetle cep telefonu nereden alabilirim? 2022, Kredi kartı kullanmayanlar ve kredi çekmeden cep telefonu sahibi olmak isteyenler için 2022 İstanbul içi elden senetle cep telefonu alabileceğiniz yerlerle ilgili bir liste hazırladık.

Cep telefonu, hayatımızı yaşama şeklimizi değiştiren devrim niteliğinde bir cihazdır. İnsan vücudunun bir uzantısı haline geldi ve günlük hayatımızda önemli bir araçtır.

Bir cep telefonu, özellikle insanların uzaktan çalıştığı veya uzun süre evlerinden uzakta olduğu bu çağda, başkalarıyla bağlantıda kalmanın popüler ve kullanışlı bir yoludur. Aynı zamanda sosyal ağlarda arkadaşlarımızla veya aile üyelerimizle resim, video, müzik ve diğer dosyaları paylaşmamıza ve ayrıca alışveriş yapmak veya belirli bir konu hakkında bilgi bulmak gibi çeşitli amaçlarla internette gezinmemize olanak tanır. Ancak günümüz şartlarında cep telefonlarının pahalı olması ve ekonomik şartlardan dolayı vatandaşlar nakit parayla cep telefonu alamamaktadır. İşte tamda burada senetle cep telefonu satılıyor mu?, senetle cep telefonu veren yerler neresi? gibi sorular devreye giriyor.

GMS Operatörleri

Peşinatsız Senetle Cep Telefonu Nereden Alınır?
Peşinatsız Senetle Cep Telefonu Nereden Alınır?

Senetle cep telefonu alabilmek için en çok başvurulan yollardan biriside GSM operatörleridir. Her ne kadar senetle olmasa da ödeme planı her ay faturanıza ek olarak yansıtılır. Burada önemli olan durum ise, 5.000 TL’ye kadar almak istediğiniz telefonları 12 ay taksitle alabileceğiniz gibi 5.000 TL üzerindeki cep telefonları için ise 3 ay taksitlendirme yapılabilmektedir. Ancak şunu da hatırlatmak isteriz ki peşin fiyatıyla taksitli fiyatı değişkenlik sağlayacak olup operatör firma taksitli satışlarda vade farkı koymaktadır. Burada telefon alırken en önemli şart, daha önceki faturalarınızı düzenli ve zamanında ödüyor olmanızdır. Eğer düzensiz fatura ödemeleriniz varsa, ne yazık ki operatör üzerinden cep telefonu alamazsınız.

Evkur Elden Senetle Cep Telefonu

Evkur Elden Senetle Cep Telefonu alabileceğiniz yerlerden bir tanesidir. Evkur üzerinden cep telefonu almak istediğinizde öncelik olarak vermiş olduğunuz adreste oturup oturmadığınızı sahadaki ekipleri tarafından başvurunuzdan bir kaç sonra tespit çalışması yaparlar. Evkur cep telefonu 12 ay taksit seçeneğine kadar müşterilerine satmaktadır. Evkur’dan senetle ve taksitle cep telefonu alırken sizde aranan şart sigortalı bir işte çalışıyor olmanızdır. Sigortalı bir işte çalışıyorsanız evkur üzerinden cep telefonu alabilirsiniz. Parayardimi.net editörü olarak ben bile kaç defa aldım 🙂

Evkur senetle cep telefonu modellerini incelemek için; https://www.evkur.com.tr/cep-telefonlari bu linke tıklayabilirsiniz.

Bayraktar Mağazası Senetle Cep Telefonu

Bayraktar Mağazası Senetle Cep Telefonu alırken ön ödeme talep etmez. Cep telefonu alabilmeniz için SGK’lı bir işte çalışıyor olmanız işlemlerinizi kolaylaştırır ve daha hızlı senetle cep telefonu onayı alırsınız. Bayraktar Mağazası Bahçelievler’de merkezde olduğundan kolaylıkla ulaşım sağlayabilirsiniz.

Mutlu Evim Senetle Cep Telefonu

Mutlu Evim Senetle Cep Telefonu alabileceğiniz yerlerden birisi olup buradan senetle araba, beyaz eşya, telefon gibi bir çok ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. Mutluevim’den alacağınız ürünlerde 1 ön peşinat alınır ve taksit imkanı sağlanır. Ürün teslimatlarında 6 taksit imkanı sağlamaktadır. Mutluevim senetle cep telefonu veren yerler‘den birisi olduğundan dolayı mağazalarını ziyaret edebilir yada internet siteleri üzerinden ürünlerini inceleyebilirsiniz.

Arçelik Senetle Cep Telefonu

Arçelik Senetle Cep Telefonu satar mı demeyin Arçelik’ten senetle cep telefonu alabilirsiniz. Hatta sadece cep telefonu değil senetle buzdolabı ve diğer beyaz eşya ihtiyaçlarınızı da karşılamanız mümkün. İstanbul’da tüm Arçelik mağazalarından bu konuda yararlanamasanız da bazı Arçelik bayileri senetle cep telefonu vermektedir. Her alışveriş yaptığınız yerde bir şart olduğu gibi Arçelik’te bu konuda bazı şartlar aramaktadır. Bunların en başında ise kredi notu gelmektedir. Kredi notunuzun yüksek olması durumunda arçelikten senetle cep telefonu alabilirsiniz.

Peşinatsız Senetle Cep Telefonu veren En Güvenilir Yer

Peşinatsız Senetle Cep Telefonu veren En Güvenilir Yer uzun soluklu çalıştığı ve piyasada faaliyet gösteren güvenilir senetle satış yapan yerler arasında avantajlı ve geniş yelpazeye sahip olan EVKUR mağazaları diyebiliriz.

Peşinatsız Senetle Telefon Almak Faizli mi?

Peşinatsız Senetle Telefon Almak Faizli mi? konusunu inceleyecek olursak; Bunun adına faiz değil vade farkı şeklinde söylememiz daha doğru olur. Örnek verecek olursak, iPhone 11 64 GB ın 2022 Mayıs ayı ortalama fiyatı 11.299,00 TL olarak gözüküyor. Fakat taksitli ve senetle Evkur üzerinden 3 taksit olarak alacak olursanız 15,999,00 TL şeklinde geri ödemeniz gerekecektir.

Mediamark, Teknosa, Vatan Bilgisayar Senetle Telefon Almak

Mediamark, Teknosa, Vatan Bilgisayar Senetle Telefon Almak isteyenler için şu an ne yazık ki elden senetle satış imkanı bulunamamaktadır.

Bir önceki yazımız olan Peşinatsız Senetle Araba Alınabilir mi ? 2022 başlıklı makalemizde Peşinatsız Senetle Araba ve Senetle araba hakkında bilgiler verilmektedir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu