Acil Para

Para Kazandıran Uygulamalar

Para kazandıran uygulamalar özellikle son dönemlerde çok aranmaya başlanmıştır. Özellikle öğrenciler tarafından çok takip edilen bu uygulamalar artık ek gelir sağlamak isteyen kişilere de cazip gelmeye başlamıştır.

Field Agent

Para kazandıran uygulamalar 2022 senesinde yükselişe geçmeye başladığı gibi Field Agent uygulaması da aynı yükselişi göstermektedir. Bu uygulamalar üzerinden yerel indirim mağazalarına gitmek, ürünlerin fotoğraflarını çekmek ve etiketler üzerindeki fiyatlara doğrulamak gibi çeşitli görevler yapıldığı zaman bu görevler karşılığında para kazandıran bir uygulamadır. Field Agent uygulamasını indiren kişiler profillerini tamamladıktan sonra görevlerine başlayıp banka hesabı ya da Pay Pal üzerinden gönderilecek paraları kazanmaya başlayabilir. Uygulama çok büyük şirketleri ve yüzlerce küçük işletmeleri de kapsar. Bu sayede kişilerin yaşadıkları yerlere yakın olan mağazalara gitmek ve böylece para kazanmak mümkün olur.

Money Machine

Para kazandıran uygulamalar android destekli olanlardan biri Money Machine olarak bilinir. Bu uygulama android işletim sistemine sahip olan telefonlara indirildikten sonra içerisinden video izlemek gibi çok kolay görevleri tamamlayarak para kazanma mümkündür. Ve görev teklifleri her gün mevcuttur. Kazanılan paralar Pay Pal hesapları üzerinden çekilebilir aynı zamanda daha farklı teklifler ile puanlar kazanılabilir. Bu puanlar hediye çeki ya da hediye ödülü olarak kullanıcılara verilebilir. Aynı zamanda yine android işletim sistemine sahip olan başka telefonlara paylaşarak, oradan uygulama indirip kullanılmaya başlandığı zaman da ekstra referans puanı kazanılabilmektedir.

Para Kazandıran Uygulamalar
Para Kazandıran Uygulamalar

Sweatcoin

Yürüyerek para kazandıran uygulama olan Sweatcoin, kullanıcılarına para kazandırırken aynı zamanda yürümeyi de teşvik eder. Bu uygulama üzerinden belli miktarda adım atıldığı zaman puanlar kazanılmaktadır. Aynı zamanda uygulama içerisinde video izlendiği zaman da uygulama tarafından puan verilir. Bu puanlar biriktikten sonra nakit paraya çevrilebilir. Bunun dışında uygulama içerisinde çok fazla alışveriş yapılabilecek site vardır. Bu siteler herkes tarafından kullanılan alışveriş siteleri olduğu için kazanılan puanlar nakit paraya çevrilme da bu siteler üzerinden de kullanılabilir.

Uygulama ilk indirildiği zaman kişilere belli bir miktarda puan verir. Uygulamanın amacı aslında dünyadaki herkesi yürümeye teşvik etmektir. Fakat kişiler işin ucunda belli meblağlar olduğu zaman daha fazla yürüyebilirler. Bu amaçla oluşturulan bir uygulamadır.

Ebates

Para kazandıran uygulamalar Apple ve Android işletim sistemli aletlere indirilebilir. Ebates de her iki işletim sisteminde indirilen uygulamalar arasında yer alır. Uygulama içerisinde 1800 perakendeci bulunur. Bulunan perakendeciler tarafından herhangi bir online alışveriş yapıldığı zaman her alışveriş başına %40’a kadar para kazanılmaktadır. Böylelikle alışveriş yaparken tasarruf etmek uygulama üzerinden gerçekleştirilir. Aynı zamanda uygulamayı iki kişiye yönlendirmek de kişilere 50 $ kazandırmaktadır.

Uygulama Android ve Apple işletim sistemine sahip olan cihazlar indirildikten sonra para kazanmaya başlanır. Profil tamamlandıktan sonra alışveriş yapılmaya başlanabilir. Ödemeler kişilere her üç ayda bir Pay Pal üzerinden ya da çek olarak yapılmaktadır. Aynı zamanda buradan kazanılan paralar yardıma muhtaç aile üyelerine ya da yardım kuruluşlarına da gönderilebilmektedir.

Bir önceki yazımız olan Bankasız Para Gönderme Nasıl Yapılır? başlıklı makalemizde bankasız para gönderme ve bankasız para gönderme yöntemleri hakkında bilgiler verilmektedir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu