Manşet

Papara hesabım çalındı, ne yapmalıyım?

Papara hesabım çalındı, ne yapmalıyım? sorusu artık son zamanlarda sıkça karşımıza çıkmakta olup forum sitelerinde Papara hesabım çalındı şeklinde başlıklar açılmaktadır. Kaçak bahis sitelerinin sıkça para transferi için kullandığı yöntemlerden birisi olan Papara hesabı art niyetli bazı kişiler tarafından çalınabilmektedir. Peki böyle bir durumla karşılaşılırsa yani Papara hesabınızın çalınması durumunda ne yapılması gerekir ve hesabınızdaki para iade olur mu, Papara hesap kapatma yöntemleri nelerdir? gibi sorularınızın cevabını aşağıda başlıklar halinde sıraladık.

Papara hesabınız çalındı ve hesabınıza hiç bir şekilde giriş yapamıyorsanız vakit kaybetmeden 0850 340 0 340 nolu Papara Müşteri Hizmetlerini arayarak durumu anlatmanız ve müdahale edilmesi gerekir. Ayrıca destek@papara.com maili üzerinden de aynı şekilde telefonla alabileceğiniz tüm destekleri buradan da alabilirsiniz. Papara Müşteri Hizmetlerine oluşturacağınız şikayet sonucunda çalınan hesap askıya alınarak inceleme altına alınır. Çalınan hesap güvenlik aşamasındaki problemler ortadan kalktıktan sonra tarafınıza iadesi gerçekleştirilir.

Papara hesabım çalındı geri almak istiyorum

Papara hesap kiralama için bazen Facebook bazen de forum sitelerinde alış yapan kişileri görmeniz mümkündür. Art niyetli olan bazı kişiler satın alacakları hesap doğrultusunda belli para vaadinde bulunarak “Papara hesabınız kiralanır” şeklinde ilanlarla sizden kiralamak isterler. Tamda bu ilan üzerine papara hesabını dolandırıcı olan bu kişilere para kazanmak için kullanıcılar “kiralama” adı altında vermektedir. Bu aşamadan sonra kiralanan bu hesaplar üzerinden dolandırıcı ve art niyetli olan kişiler kara para aklama işlemi gerçekleştirirler.

Önemli Not: Ufak miktarlar için yapacağınız bu alışveriş sonrasında, Papara hesabınızda yapılan tüm işlemlerde yasal olmayan durumlar tespit edilmesi halinde hesap sahibi sorumlu tutularak ceza uygulanır. Bu nedenle Papara hesabınız kiralanır şeklindeki ilanlara itibar etmeyiniz. Papara hesabınızı ve şifrenizi kesinlikle üçüncü şahıslarla paylaşmayın.

Ancak her şeye rağmen Papara hesabım çalındı şeklinde bir araştırma içerisine girdiniz ve hesabınız çalındıysa, çok hızlı ve zaman kaybetmeden destek@papara.com mail adresine gerekli tüm bilgileri içeren bir mail gönderin yada 0850 340 0 340 numaralı Papara müşteri hizmetlerini arayarak hesabın askıya ve dolayısıyla inceleme yani güvenlik altına alınmasını sağlayın.

İlginizi çekebilecek sayfalar;

Başkasının Adına Kredi Çekebilir miyim?

Banka Hesabı Bloke Kaldırma Dilekçesi

Bir önceki yazımız olan Metaverse İstanbul Arsa Alma Siteleri 2022 başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyicisi Algılandı

Sitemizden en iyi şekilde istifade edebilmek için reklam engelleyiciyi kapatmanızı öneririz.