Acil ParaPara Yardımı

Noter Onaylı Senetle Kredi Veren Firmalar

Noter Onaylı Senetle Kredi Veren Firmalar ile ilgili ve Deva finans senetli kredi hakkında tüm detaylar.

Noter Onaylı Senetle Kredi Veren Firmalar; Bankalardan kredi çekemiyorsunuz, acil paraya ihtiyacım var diyorsanız bu konu tam size göre. Borç para alabileceğiniz kurum ve kuruluşlar arıyorsanız bir çok firma mevcut. Garanti olması açısından noter onaylı senetle kredi almak isteyenler haberimizin devamını okuyabilirler.

Senetle Kredi Veren Firmalar

Senetle Kredi Veren Firmalar
Senetle Kredi Veren Firmalar

Senetle Kredi Veren Firmalar, Kredi çekmek istediğinizde bankalardan olumsuz dönüş alıyorsanız bazı Faktoring firmalar aracılığıyla noter onaylı kredi sözleşmesi yaparak para temin edebilirsiniz. Bu yolla tefecilik vs gibi durumlara maruz kalmazsınız. Noter onaylı yapacağınız işlemle birlikte hem yasal hem de kredi sözleşmesi yaparak imza atabilirsiniz. İmza atmış olduğunuz senetleri ödediğinizde senet geri alarak resmi olarak ödediğinizi belgelemiş olursunuz.

Noter onaylı senetle kredi alınabilecek firmaların listesi;

 • ABC Faktoring Şirketi
 • Acar Faktoring Şirketi
 • Akdeniz Faktoring Şirketi
 • Akın Faktoring Şirketi
 • Başer Faktoring Şirketi
 • Bayramoğlu Faktoring Şirketi
 • Atılım Faktoring Şirketi
 • Arena Faktoring Şirketi
 • Deniz Faktoring Şirketi
 • Devir Faktoring Şirketi
 • Halk Faktoring Şirketi
 • Garanti Faktoring Şirketi

BDDK onaylı olan ve tamamen yasal yollarla bu şirketler aracılığıyla senetle borç para alabilirsiniz. Ayrıca borçlanmalarınızı noter aracılığıyla tasdiklemiş ve kendinizi garanti altına almış olursunuz. Bu saymış olduğumuz şirketler dışında borç alabileceğiniz firmalar; Senetle Borç Para Veren Kuyumcular, Galericiler, vakıflar ve iş adamlarıdır.

Deva Finans Senetle Kredi Başvuru

Deva Finans Senetle Kredi Başvuru, 2020 yılında başlayan pandemi sonrasında insanlar zor zamanlar geçirmeye başladı ve acil para ihtiyaçlarını gidermek için alternatif yollar aramaya başladılar. Deva Finans sosyal medya üzerinden hizmet vermektedir (Facebook). Bu sayfa üzerinden hizmet vermekte olup kesinlikle firma hakkında detaylı bir bilgi bulunmamaktadır. Bu nedenle araştırmadan kesinlikle iş yapmayın.

 • Hacizlik olan kişilere vermektedir.
 • İcralık olan kişilere vermektedir.
 • Avukatlık olan kişilere ve emekli olan kişilere senetle borç vermektedir.

ABC Faktöring Senetle Kredi İmkanı

ABC Faktöring Senetle Kredi İmkanı, Yurt içerisinde BDDK onaylı faaliyet gösteren ve faturalı alacaklarınızla ilgili komisyon oranıyla işlem yapmaktadır. Firmaya ait Türkiye içerisinde bir çok şubeleşmesi mevcut.

ABC Faktoring’le ilgili bilgilere internet sayfası üzerinden ulaşabileceğiniz gibi 0 216 331 09 48 nolu çağrı merkezinden de bilgi alabilirsiniz.

Akbank Senetle Kredi Veriyor mu?

Akbank Senetle Kredi Veriyor mu?, Akbank’tan kredi çekmek ve bunu senetle yapmak istiyorsanız elinizde senet olması gerekir. Yani daha önce bir yerden senet almışsanız o senetle giderek kredi çekmenize olanak sağlayabilirsiniz. Senet vadesi bu noktada önemli olup senedin vadesi kadar teminat gösterilmelidir. Banka tarafından vermiş olduğunuz senet incelemeye tabi tutulur ve senet geçerliliğinin tespitinden sonra %80 oranına kadar kredi imkanı tanınır. Ticaret yapan kişilerin tercih ettiği bir yöntem olup işlek kredi olarak adlandırılmaktadır.

Senet Karşılığı Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Senet Karşılığı Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?, Çokça araştırılan bir konu olup acil paraya ihtiyacı olanların yaptığı tercihler arasındadır.

Senetle kredi veren bankaların listesi;

 • Ziraat Bankası
 • Akbank
 • Deniz Bank
 • Garanti Bankası

Saymış olduğumuz bankalar aracılığıyla senet teminat gösterilerek kredi çekme imkanı sağlanabilmektedir. Ancak şunu bilmeniz gerekir ki her senet için kredi imkanı sağlanmaz. Bankaların en çok dikkat ettiği konu senedi düzenleyen kişiyle ilgili geçmiş dönemdeki ödemeleri inceleme altına alınır. İnceleme neticesinde olumsuz bir durum söz konusuysa kabul edilmez ancak sorun tespit edilmemişse kredi kabul görür. Ancak burada faiz işlemi uygulanmaktadır ve dinen uygun değildir.

Memura Senetle Kredi Veriliyor mu?

Memura Senetle Kredi Veriliyor mu?, ihtiyacı olan memurlar için bazı firmalar kredi imkanı sağlamaktadır. Elinizde senet varsa yukarıda bahsetmiş olduğumuz bankalar aracılığıyla nakite çevirebilirsiniz. Senedin oluşan vadesi kadar kredi imkanı sağlanmaktadır. Bankalar tarafından kara listeye düşmemiş ve elinizde senet varsa Akbank, Ziraat Bankası, Deniz Bank ve Garanti bankası üzerinden başvuru yaparak kredi çekilebilmektedir.

Noter Onaylı Senetle Kredi Veren Firmalar hakkında daha fazla detaylı bilgi için yorum kısmından bizlere yazabilirsiniz. Sitemiz’de bir çok konuda sizlere ”Acil Para” bulabileceğiniz güvenilir yerler hakkında bilgi vermeye devam edeceğiz. Siz siz olun bilmediğiniz ve güvenmediğiniz yerlere giderek hem zamanınızdan hem paranızdan hem de psikolojinizden olmayın.

Bir önceki yazımız olan Senetle Borç Para Veren Kuyumcular başlıklı makalemizde Acil para, kuyumcu ve senetle borç para hakkında bilgiler verilmektedir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyicisi Algılandı

Sitemizden en iyi şekilde istifade edebilmek için reklam engelleyiciyi kapatmanızı öneririz.