Manşet

Metaverse İstanbul Arsa Alma Siteleri 2022

Metaverse İstanbul Arsa Alma Siteleri 2022 sanal olarak arsa almak isteyen kişiler için güvenilir platformlardan alışveriş yapmak istemektedirler. Metaverse sanal arsa almak isteyen kişiler için hali hazırda 5 adet platform bulunmakta. Metaverse arsa almak isteyen kişilerin bilmesi gerekir ki paranız kaybolabilir ve sıfırlanma riskiyle karşı karşıya kalabilirsiniz. Online sunucular üzerinde olan birer internet oyununa bağlı olduğunu ve ilgili şirketin çökmesi veya batması durumunda paranız hiç olabilir.

Ancak tüm riskleri göz önünde bulundurarak Metaverse İstanbul’dan arsa almak ve ileriye dönük yatırım yapmak istiyorsanız, ilk olarak hangi Metaverse oyunundan arsa alacağınızı kararlaştırmanız önemli. Haber siteleri ve TV kanallarının Metaverse haberlerini çok sık bir şekilde işlemeleri neticesinde insanlar Metaverse arsa nasıl alınır şeklinde arayış içerisine girebilmektedir. Tabi bunun yanı sıra Güvenilir Metaverse arsa nasıl alınır sorusuda diğer merak edilen konulardan olup Metaverse arsa satışı yapan platformlar Decentranland, Sandbox, Nextearth, Axieinfinity, OVR şeklinde sıralayabiliriz.

İstanbul Metaverse Güvenilir Sitelerden Arsa Almak

Online olarak müşteri potansiyelini Türkiye’de İstanbul başta olmak üzere bir çok ilde Metaverse arsa satışı yapan OVR platformu tercih edilen sitelerden birisidir. OVR platformu üzerinden sadece Türkiye değil dünyanın bir çok yerinden arsa alabilmek mümkün.

Metaverse dünyada ünlü ve bilinen kişiler tarafından arsa alımı yapıldığının duyulmasıyla birlikte insanların talepleri bu yönde artmaya başladı. Türkiye’de ise her ne kadar doğrulanmış bir bilgi olmasa da, 20.000 üzerinde Metaverse parse satışı olduğu söylenmektedir.

2022 Metarverse arsa satışı insanların rağbet ettiği bir yıl oldu. Öyle ki İstanbul’un en sık ziyaret edilen ve gezilen popüler yerlerinden birisi olsan İstiklal caddesindeki parsellerin satışı yapılırken diğer yandan cadde ve ara sokaklarda satılmayan arazi parselleri 12 OVR yani yaklaşık 400 TL üzerinden satışı yapılmaktadır.

OVR Üzerinden Metaverse Arsa Nasıl Alınır?

OVR platformu üzerinden sanal arazi alım satım yapabilmek için ilk olarak OVR coin almanız gerekmektedir. OVR coin alınabilecek kripto para borsaları ise Gate.io, Uniswap, Mexc, PancakeSwap, Bitmart tarzı borsalarda bulunmaktadır.

Metaverse İstanbul Arsa Alma Siteleri

İster Türkiye’den isterseniz dünyanın farklı coğrafyalarından Metaverse sanal arsa alımı yapmak isteyen kişilere önerimiz hangi platformdan alacağınızı dikkatli bir şekilde seçmenizdir. Metaverse projeleri kripto projeleriyle aynı yolda gidiyor denilebilir. Günümüze kadar binlerce alt coin işlem yaparak faaliyet göstermeye çalışsa da şu an yüzlerce diyebileceğimiz sayıya düştüler. Bu nedenle Metaverse arsa platformları da aynı mantıkla düşünecek olursak, iflas etmesi yada bilinen popüler Metaverse platformlarından değilse iflas etmesi ve bu durumda paranızın kaybolacağını unutmayın.

Sanal arsa almak isteyenlere bilinen en büyük ve en popüler Metaverse platformu Decentraland olduğunu söyleyebiliriz. Decentraland oyunundan arsa almak için Mana coin alımı yapmalısınız.

Diğer Metaverse İstanbul Arsa Alma Siteleri:

  • Nextearth.io
  • Decentraland
  • Acieinfinity
  • Sandbox
  • Ovr

Metaverse İstanbul arsa alma ile ilgili bu yazımızda sizlere bilgi vermeye çalıştık. Deneyimlerinizi yada aklınıza takılan diğer soruları aşağıda bulunan yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz. Metaverse İstanbul arsa nasıl alınır makalemizin sonuna geldik.

İlginizi çekebilecek sitemizdeki diğer konular;

Papara hesabım çalındı, ne yapmalıyım?

Borç Para Veren Hayırseverler, Borç Para Bulma Taktikleri

Bir önceki yazımız olan Ziraat Bankası QR Kod Para Çekme başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyicisi Algılandı

Sitemizden en iyi şekilde istifade edebilmek için reklam engelleyiciyi kapatmanızı öneririz.