Manşet

İzmir Evde Ek İş Veren Firmalar Ve Telefon Numaraları

İzmir Evde Ek İş Veren Firmalar Ve Telefon Numaraları, evde çalışıp ek iş imkanı ve gelir arayanlar için kaçırılmayacak bir fırsat. Tüm gününüz özellikle evde geçiyorsa evde paketleme işi İzmir firmalarıyla irtibata geçerek ek gelir elde edebilirsiniz.

Bu tarz uygulamalar için 2 türlü başvuru yöntemi bulunmakta. Birincisi doğrudan başvuru, bu fiziki olabilir yada telefon numarası üzerinden. İkinci olarak ise online olarak başvuru yapabiliyorsunuz. İzmir evde ek iş telefon numarası üzerinden başvurularınızı kolayca yapabilirsiniz.

Özellikle İŞKUR izmir evde ek iş imkanı için ilanlar bulunmakta olup yine kariyer.net üzerinden de bu tarz ilanları görebilirsiniz. Kariyer’den ziyade İŞKUR üzerinde bulunan ilanlarda telefon numaraları görüntülenebilmektedir. Bu sitelerde izmir’de ek iş imkanı sunan bir çok firma bulunmaktadır. Bornova, Karşıyaka, Konak, Gaziemir, Torbalı, Çiğli, Bayraklı, Ödemiş, Tire, SelçukKarabağlar gibi ilçeler için kolayca iş bulabilirsiniz.

İzmir Evde Paketleme İşi Veren Firmalar

İzmir Evde Ek İş Veren Firmalar Ve Telefon Numaraları
İzmir Evde Ek İş Veren Firmalar Ve Telefon Numaraları

İzmir evde paketleme işi veren firmalar aracılığıyla evinize ek gelir elde edebilirsiniz. Evde ek iş İzmir 2022 ile ilgili detaylar için yazımızı okumaya devam edebilirsiniz.

Günümüzde ekonomi şartlarının artık herkesi zorladığı aşikar. Bu nedenle eskiden ev hanımı ve öğrenciler ek gelir elde ederken artık normal işte çalışanlarda akşamları yapmak üzere ek iş aramaktalar. İzmir evde ek iş veren firmalar ve telefon numaraları ile sizde hem zaman hem de şartlarınıza uygun firmalar bulabilirsiniz.

İzmir evde paketleme işi veren firmalar bulmak ve irtibata geçebilmek için 4 alternatif yol göstereceğiz. İlk olarak İŞKUR ve Kariyer üzerinden bulmuş olduğunuz firmalara giderek anlaşabilirsiniz. Ayrıca izmir evde paketleme ek iş ilanları da bulabilirsiniz.

İzmir bölgesinde üretim yapan bir çok şirket bulunduğundan dolayı ek iş ilanı bulmanız hiçte zor olmayacaktır.

Sosyal Medya İzmir Evde Ek İş İlanları

Diğer alternatif bir yöntem ise iş ilanı sitelerinden izmir’de paketleme servisi yada farklı evde iş imkanı sunan firmaların telefon numaraları üzerinden iletişime geçebilirsiniz. Örnek: Evde Ek İş İlanları ve Evde Paketleme gibi gruplar üzerinden bir çok firmaya ulaşabilirsiniz.  İzmir evde paketleme işi veren firmalar telefon numaraları veya Facebook üzerinden iletişime geçerek sizde ek iş alabilirsiniz.

Diğer yandan sahibinden sitesi üzerinden İzmir evde ek iş veren firmalar bulabilmeniz mümkün. Kaporasız evde paketle işi özellikle sahibinden sitesinde bulabilirsiniz. Özellikle Davetiye Katlama işi sahibinden sitesi üzerinden sıkça verilen ilanlar arasında.

İŞKUR Evde Paketleme İşi İzmir

Evde paketleme işi İzmir ek iş yapabilmek için başvuracağınız ve ilanları görebileceğiniz platformlardan birisi İŞKUR. İŞKUR üzerinden başvuru yapabilmek için öncelikle kayıt olmanız gerekmektedir. Daha sonra arama kısmında paketleme yazdığınızda il kısmından da izmir’i seçip ilanları görmeniz münkün.

Arattırma sonucunda çıkan ilanları detaylı incelediğinizde, İzmir sabun paketleme işi veren firmaların telefon numaraları ve daha fazlasını bulabilmeniz mümkün. Bulduğunuz bu firmalar üzerinden telefon numaralarını arayarak başvuru yapabilirsiniz. Peki evde paketleme işi ne kadar kazandırıyor? hadi hep beraber bu sorunun cevabını bulalım.

Evde Paketleme İşi Yaparak Ne Kadar Kazanılır?

İzmir evde paketleme işi veren firmalar ile görüşmeniz sonucunda iş için kabul edilmeniz durumunda kazanç için bir çok değişken faktör alacağınız rakamı değiştirebilir. Yaptığınız işin türü, firma, çalışma süreniz gibi kriterler kazancınızı doğrudan etkileyecektir.

Ama genel olarak sizin için aşağıda 2022 yılında geçerli verileri şöyle özetleyebiliriz;

Paketleme AdediKazanç
Günlük 100 paketleme200 TL
Günlük 200 paketleme400 TL
Günlük 300 paketleme600 TL

Yine örnekler üzerinden gidecek olursak, İzmir evde paketleme yapmak için maske üreten bir firmayla anlaştığınızı farz edelim. Tüm ay için 5-6 saat ayırdınız ve günde 200 maske paketleme işi yaptınız. 5 gün yaptığınızda aylık 8.000 TL gibi bir kazanç elde edebilirsiniz.

Ancak tabi ki kazancınız çalışacağınız firmaya göre de değişecektir. Ancak genel manada paketleme işinde adet başına 2 TL ödeme yaparlar. Ne kadar çok zaman ayırırsanız o kadar daha çok kazanırsınız.

İzmir Evlere İş Veren Yerler

Şimdide İzmir evde ek iş veren firmalar ile ilgili detayları anlatalım. Firmalarla birebir başvurunun yanı sıra telefonla başvuru yapanlar için İzmir evde paketleme işi en çok verilen bölgelerden bahsedeceğiz.

Başvurunuzu yaptığınızda, İzmir evde paketleme işi veren firmalar sizi mülakat için çağıracakladır. Özellikle Karşıyaka, Bayraklı, Bornova, Buca gibi bölgelerde parça başı bulabilmeniz mümkün.

İzmir’de evlere iş veren firmaların telefon numaraları değişebilir, bundan dolayı güncel olan ilanları kontrol etmeniz gerekebilir.

İzmir Kemeraltı Evlere İş Veren Yerler

İzmir evde ek iş veren firmaları ve İzmir Kemeraltı evlere iş yeren yerler için dükkanlar ve mağazalarla iletişime geçebilirsiniz. Bazı yerler evlere iş vermese dahi böyle taleplerin olması halinde iş vermeye başlayabilirler.

Bu yöntem firmalara kar getiren ve avantajlı bir yöntem. Normal şartlarda bu işleri yapacak bir işçi alınacak olsa, yol, yemek, sigortanın yanı sıra maaş verildiğinde evden çalışmadan daha pahalıya denk gelmektedir. Sizde gittiğiniz ve başvurduğunuz yerlere bu konulardan bahsederek avantajları keşfetmeleriine yardımcı olabilir ve Kemeraltı evde paketleme işi için firmalarla iletişime geçebilirsiniz.

İzmir MTK Sitesi’nde Evlere İş Veren Firmalar

Evde ek iş İzmir için Moda Tekstil ve Konfeksiyoncular (MTK) Sitesinde de iş bulabilirsiniz. Farkındaysanız en çok evde ek iş ilanı sunan firmalar tekstil üzerine iş yapan firmalar. MTK Sitesi’ndeki Tekstilciler Çarşısı’na giderek başvurunuzu yapabilirsiniz ancak gitmeden önce telefon numaralarından iletişime geçerek ön mülakat yapmanız yararınıza olacaktır.

MT firması üzerinde bir çok ilan bulunmaktadır. Bu firmalardan bazıları evde ek iş imkanı sağlamaktadır. İş vermese bile günlük tekstil atölyesinde çalışmanızı isteyebilirler ve paketleme adedince ödeme yaparlar.

Yapacağınız paketleme neticesinde ciddi ek kazançlar elde edebilirsiniz. Güvenilir evde paketleme işi için buraları tercih edilebilir. İzmir evde ek iş veren firmalar için yazımıza devam edelim.

İzmir Karşıyaka’da Evlere İş Veren Yerler

İzmir evlere iş veren yerler ve İzmir evde paketleme işi veren firmaları Karşıyaka’da da bulabilmeniz mümkün. Bu firmalar için Karşıyaka Çarşısına giderek araştırma yapabilirsiniz. Çeyizlik dükkanlar, tekstil ürünleri satan dükkanlar, tuhafiyeciler evlere ek iş veren firmalara çokça iş veren firmalardır.

Buralara giderek fiziki olarak direkt başvuru yapabilirsiniz. Google haritalar üzerinden numaralarına ulaşabilirsiniz. Ayrıca telefon numaralarıyla ilgili aşağıdaki başlığımızı inceleyebilirsiniz.

İzmir Evlere İş Veren Firmaların Telefon Numaraları

İzmir evde ek iş veren firmalara iletişim numaraları üzerinden başvurularınızı yapabiliyorsunuz. Sizlerde bu numaralar üzerinden arayarak telefon üzerinden başvurularınızı yapabilirsiniz. İzmir’de evlere iş veren firmaların telefon numaraları;

  1. 905530467**
  2. 902322070**
  3. 905394245**

Diğer işler ise; nikah şekeri, kına paketleme işi, davetiye katlama gibi işlerde yapabilirsiniz. Bunun için Google “haritalar” kısmına gelerek “Organizasyon firmaları” yazdığınızda sol tarafta bulunan adres ve iletişim telefonlarınıza ulaşabilirsiniz.

Ayrıca buraların yorum kısmına ikamet ettiğiniz şehir ve iletişim bilgilerinizi bırakarak sizlere dönüş yapmalarını sağlayabilirsiniz. İzmir evde ek iş veren firmalar için diğer detayları anlatmaya devam edelim.

Evde Yapılacak İşler İzmir

İzmir evde ek iş veren firmalar ile ilgili en çok aşağıdaki iş kollarından ek iş ilanı bulabilirsiniz.

Evde yapılacak işler İzmir’de genellikle şu şekildedir:

  • Maske Paketleme işi
  • Toka paketleme işi
  • Çorap paketleme işi
  • Kına paketleme işi
  • Sabun paketleme işi
  • Mandal paketleme işi
  • Kalem paketleme işi

Görüldüğü üzere İzmir evde paketleme işi ile ilgili olarak bir çok alternatif yapabileceğiniz iş bulunmakta. İş mantığı olarak hepsi hemen hemen aynıdır.

DİKKAT!! evlere paketleme işi veriyorum şeklinde ilan bırakıp sizlerden para talep edenlere kesinlikle inanmayın! Ayrıca kişisel bilgilerinizi TC numaranızı, detaylı banka bilgilerinizi’de paylaşmayın.

Evde Ek İş Nasıl Yapılır?

Evde düğme paketleme işi telefon numarası ile iletişime geçerek kabul edilmeniz durumunda ek para kazanabilirsiniz. Paketlenecek ürüne ve sizin çalışma performansınıza göre alacağınız paranın miktarı da değişir.

Ancak bazı işleri yaparken özel ve titiz bir şekilde yapılması gerekeceğinden dolayı deneyim sahibi olmanız gerekebilir. Yine Evde kürdan paketleme işi telefon numarası bulmanız ve işi almanız durumunda kürdandan kaynaklı evdeki çocuklara ve bebeklere dikkat emelisiniz. Kürdanlar batıcı olduğundan dolayı zarar verebilir.

İzmir evde paketleme işi veren firmalar ile ilgili yazımızın sonuna geldik. Yine bu yazımızın altındaki yorum kısmından yazarak işverenlerin size ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

Sitemizde daha önce yayınlamış olduğumuz bazı yazılar;

Borç Para İlanları

Bir önceki yazımız olan Yemeksepeti Sipariş İptali Nasıl Yapılır? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu