Manşet

Google News Resim Çekmeme Sorunu

Google News Resim Çekmeme Sorunu yaşayanlar için bugün kesim çözüm sağlayacağız. Google News başvurusu yaptınız ancak öne çıkan görsellerde resimlerinizi çekmiyorsa ve wordpress altyapısı kullanıyorsanız sorunu kökünden çözebileceksiniz.

Google News Öne Çıkarılan Görsel Gözükmüyor

Google news başvurunuzu yaparken ”incele ve yayınla” bölümünde bulunan ”Önizleme” yazan kısımda içeriklerinizi sıralandırır. Burada sıralandırılan içeriklerde bazen kullanıcalar Google Görseller çalışmıyor, Google News de resimler görünmüyor, Google News Öne Çıkarılan Görsel Gözükmüyor gibi başlıklar halinde bir çok forumda araştırarak sorunun neden kaynaklı olduğunu anlamaya çalışırlar.

Bizde bugün bu sorundan nasıl kurtulabileceğinizi ve Google News Resim Çekmeme Sorunu çözümünü anlatacağız. Peki Google News Önizleme resmi görünmüyor sorununu nasıl çözebiliriz? Hemen sorunuzun cevabına geçelim.

Google News Öne Çıkarılan Görsel Gözükmüyor Çözümü

Google News Resim Çekmeme Sorunu
Google News Resim Çekmeme Sorunu

Google News Görseller çalışmıyor ve wordpress altyapısı kullanıyorsanız ufak bir eklenti sayesinde bu sorunu ortadan kaldırabilirsiniz. Uzun zamandır arıyorsunuz ve sorununuza çözüm bulamadıysanız, Featured Image in RSS Feed by MailerLite eklentisi tam size göre.

Yapmanız gereken işlem, wordpress admin panelinizden eklenti ekle kısmından Featured Image in RSS Feed by MailerLite eklentisini bularak yükleyin ve aktifleştirin. Herhangi bir ayar yapmanıza gerek kalmadan görselleri sorunsuz olarak çektiğini göreceksiniz.

Sitemizdeki bazı yazılar;

Papara hesabım çalındı, ne yapmalıyım?

Cezaevi Psikolog Maaşları Ne Kadar?

Ziraat Bankası FAST İptal Etme

Bir önceki yazımız olan SGK Devlet Akıllı Lensi Karşılıyor Mu? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu