Manşet

Getir Kart Ekleme Sorunu Çözümü

Getir kart ekleme sorunu çözümü için, Zaten bir masterpass hesabınız bulunmaktadır. Lütfen masterpass hesabınızı bu üye iş yerine bağlayınız gibi alınan hatalarla ilgili çözümü sizler için bu makalemizde sunduk.

Getir kart ekleme sorunu, Getir uygulamasından sipariş vermek isteyen ve kredi kartını tanımlamak isteyen karşısına çıkan can sıkıcı bir hata türüdür. Özellikle Masterpass kredi kartı kullanan kişiler bu hatayı almaktadır.

Getir’e uygulamasında sipariş verip ödeme ekranına geldiğinizde tamda kart eklerken “Zaten bir masterpass hesabınız bulunmaktadır. Lütfen masterpass hesabınızı bu üye iş yerine bağlayınız.” şeklinde hatayla karşılaşabilirsiniz. Yazımızın devamında Getir kredi kartı ekleme hatası çözümüyle ilgili detaylara yer verdik.

İlginizi çekebilir: Noterde Kredi Kartı Geçerlimi

Getir Kredi Kartı Ekleme Hatası Çözümü

Getir Kart Ekleme Sorunu Çözümü
Getir Kart Ekleme Sorunu Çözümü

Getir Kredi Kartı Ekleme Hatası Çözümü ile ilgili 2 farklı çözümle kart ekleme sorununu ortadan kaldırabilirsiniz.

Getir kart ekleme çözümü 1: Eğer Getir kart eklerken hata alıyorsanız bunun neden, Masterpass’ta daha önce kart bilgilerinizi kaydetmiş olmanızdan kaynaklıdır. Çözüm sağlamak adına aşağıda vermiş olduğumuz Masterpass linkine tıklayarak hesabınızı sildiğinizde sorununuzda çözülmüş olacaktır.

Link: https://www.masterpassturkiye.com/DeleteAccount.aspx

Getir kart ekleme çözümü 2: Getir kredi kartı eklerken hata alıyorsanız muhtemel olarak ilk defa Getir’e üye oluyorsunuz ve ilk siparişinizi gerçekleştiriyor olabilirsiniz. Sepete eklediğiniz ürünlerinizi ödeme alanına geldiğinizde kart eklerken “zaten bir masterpass hesabınız bulunmaktadır. Lütfen masterpass hesabınızı bu üye iş yerine bağlayınız.” şeklinde hata alabilirsiniz.

İşte tamda burada çözüm olması açısından sepette kredi kartı eklemek yerine, Getir uygulamasının profil bölümüne girerek burada bulunan ödeme yöntemleri sayfasına giriş yapın. Bu menü üzerinde cep mesajı onaylı olarak kredi kartınızı ekleyin. Ekleme işleminin sonrasında sepetinize tekrar geri dönerek tekrar ödeme yapmaya çalışın. Ancak vermiş olduğumuz bu çözüm işinize yaramazsa, yukarıda verdiğimiz link üzerinden Masterpass Türkiye sitesine girerek hesabınızı silmeniz gerekecektir.

Ancak Masterpass hesabına giriş yapamıyor ve Masterpass şifrenizi hatırlamıyorsanız Masterpass şifre yenileme sayfasından yeniden şifre oluşturmanız gerekecektir. Açılan sayfa üzerinde telefon numaranız, kredi kartı numaranız ve CCV numarası istenecektir, istenen bu bilgileri girerek yeni şifre oluşturma işleminizi tamamlayabilirsiniz. Şifre oluşturduktan sonra Masterpass hesap silme sayfasına tekrar giriş yaparak hesabınızı sorunsuz bir şekilde silebilirsiniz.

Getir Kart Ekleyemiyorum

Getir kart ekleyemiyorum, Getir kredi kartı nasıl eklenir, Getir kart ekleme hatası nasıl çözülür şeklinde arayış içerisinde olan kişilere bu yazımızda çözüm bulmaya çalıştık. Yukarıda vermiş olduğumuz hata ve çözüm dışında sorunla karşılaşıyorsanız yazımızın altında bulunan yorum kısmından bizlere yazarak destek talebinde bulunabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Ziraat Bankası Eşleşmiş Cihaz Hatası başlıklı makalemizde Eşleşmiş cihaz hatası, Ziraat bankası ve Ziraat bankası eşleşmiş cihaz hakkında bilgiler verilmektedir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu