Acil Para

Ev İnternet ve Sabit Hat ile Kredi 2022

Ev İnternet ve Sabit Hat ile Kredi 2022, uygun olan kişilere 10.000 TL ile 30.000 TL arası kredi imkanı sunulmaktadır. Kredi çekmek isteyen kişilerin en az 18 yaş ve üzerinde olması gerekmektedir. Öğrenci, ev hanımı, emekli, sigortalı olarak çalışan kişiler, işçi ve personellerin yanı sıra çalışmayan ve kredi çekemeyen vatandaşlar için kredi imkanı sunulmaktadır.

Çok Acil Para Lazım, Acil Para Bulmam Lazım

Ev İnternet ve Sabit Hat Üzerine Kredi Nasıl Çekilir?

Ev İnternet ve Sabit Hat ile Kredi 2022
Ev İnternet ve Sabit Hat ile Kredi 2022

Ev İnternet ve Sabit Hat Üzerine Kredi Nasıl Çekilir? diye soran vatandaşlar bankadan kredi çekmek istediklerinde genellikle ret alan kişiler olabiliyor. Bunun dışında yüksek faiz vermek istemeyen ve alternatif kredi imkanı arayan kişiler için ev interneti üzerinden cihaz alımı yapmak istediklerinde operatörle anlaşmalı bankalar aracılığıyla cihaz alımı yapılabilmektedir. Ancak bunu yapabilmeniz için bazı şartlar bulunmaktadır ve bu şartlar şu şekildedir;

  • Türk Telekom TTNET kullanıcılarının minimum 24 ay taahhütlü olması gerekiyor.
  • Minimum 6 ay TTNET kullanıcı olmanız durumunda 12 ay vadeli olarak 10.000 TL’ye varan kredi imkanı sunulmaktadır.
  • Vodafone faturalı hat sahipleri kredi çekmek istediklerinde minimum 6 ay düzenli faturalarını ödemiş olması durumunda 15.000 TL’ye varan kredi desteği sunulmaktadır.

Sabit hatlı internet kullanıcıları TTNET, Vodafone, Türk Telekom operatörü üzerinden 12 ay vadeye kadar cihaz alımına olanak sağlanmaktadır. Geliri olmayan, işsiz ve öğrenciler yukarıda saymış olduğumuz şartları oluşturmaları halinde GSM operatörü veya internet sağlayıcısına başvurarak kredi çekebilir.

Başvuru esnasında, son 6 ay içerisinde yapılan ödemelerin düzenli olup olmadığı kontrol edilmektedir. Ayrıca başvuru sahibinin en az 18 yaşında olması, yasal hat sahibi olması gerekmektedir. İcralık kişiler için kredi veya kara listede bulunan kişiler yine kredi çekebiliyor.

Size verilecek olan kredi limiti, kullanmış olduğunuz faturanın ne kadar yüksek olduğu ve düzenli ödeyip ödemediğinize göre belirlenmektedir. Yani internet faturanız yüksekse o yönde size yüksek oranda kredi sağlanacaktır. Ayrıca sabit hattınızın üzerine cihaz alımı yaptıysanız, sağlanacak kredi limit oranı da o yönde yüksek olacaktır.

Borç Para Veren Hayırseverler, Borç Para Bulma Taktikleri

GSM Operatör Üzerinden Kredi Nasıl Çekilir?

GSM Operatör Üzerinden Kredi Nasıl Çekilir? diye araştırma yapanların öncelik olarak şunu bilmesi gerekiyor ki, faturalarınızın düzenli olarak ödenip ödenmediği en büyük kriterdir. Ayrıca verilecek olan kredinin miktarını belirleyen faktör ise, ödeme yaptığınız faturanın yüksek olmasıdır. Diğer bir önemli nokta, hat sahibi kredi çekmek isteyen kişinin üzerine kayıtlı olması ve daha önce hat üzerinden cihaz alımı yapılmış olması işinizi daha da kolaylaştıracaktır.

Saymış olduğumuz kriterlere sahip olan kişiler kredi ödeyebilir sınıfında kabul edilmektedir. Anlaşmalı finans kuruluşları bu kriterlere önem vermektedir. Çekilecek olan kredi için en fazla 12 ay vade oluşturulmakta olup ödeme planı bu şekilde hazırlanmaktadır. Kredi çekmek isteyen kişilerde saymış olduğumuz kriterlerden birisinin olmaması durumunda kredi kullanma imkanı sağlanmıyor.

12 ay vade sağlanmakta olup normal telefon faturanızla birlikte faturalandırılmaktadır. Ödemelerinizi geciktirmeden yapmanız gerekmektedir. Eğer ödemeleri sorunsuz ve geciktirmeden yaparsanız, bir sonraki kredi çekmek istediğinizde sorunsuz bir şekilde çekmenize olanak sağlamış olursunuz.

Ev İnternet ve Sabit Hat ile Kredi 2022 adlı konumuzun sonuna geldik.

Bir önceki yazımız olan İstanbul Senetle Borç Para Veren Yerler 2022 başlıklı makalemizde Borç para, kredi ve senetle para hakkında bilgiler verilmektedir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu