Para Yardımı

Denizbank Borç Kapatma Kredisi

Denizbank Borç Kapatma Kredisi vatandaşların en fazla talep ettikleri kredi türlerinden birisidir. Bizde sizler için bu kredi hakkında detaylı araştırma yaptık ve merak edilen konuları derleyip toparladık. Sizin de borcunuz var ve Denizbank borç kapatma kredisi kullanmak istiyorsanız, Denizbank borç kapatma kredisi faiz oranlarıyla ilgili bilgi sahibi olmak için haberimizin devamını inceleyebilirsiniz.

Faiz oranı düşük Denizbank borç kapatma kredisi alarak kredinizi hemen kullanabilirsiniz.

Denizbank Borç Kapatma Kredisi Nasıl Alınır ?

Denizbank Borç Kapatma Kredisi
Denizbank Borç Kapatma Kredisi

Denizbank borç kapatma kredisi başvurusu için bir kaç alternatif yol bulunmaktadır. Başvuru yapabileceğiniz yollardan birisi Denizbank şubeleri aracılığıyladır. Şube seçimi yaparken de Denizbank’ta bulunan şube temsilciliğine başvuru yapmanız durumunda mevcut şubeniz diğer şubelere göre daha yetkilidir. Ayrıca şube aracılığıyla yapılan işlemler diğer alternatif yollara göre daha etkilidir.

İkinci alternatif Denizbank borç kapatma kredisi başvuru yapabileceğiniz yol, Denizbank müşteri hizmetleridir. 0850 222 0800 numaralı Denizbank çağrı merkezini arayarak Denizbank borç kapatma kredisi başvurusu yapabilirsiniz.

Çalışmayan Kadınlara Kredi Kartı Veren Bankalar 2022

Denizbank Borç Kapatma Kredi Faiz Oranları

Denizbank Borç Kapatma Kredi Faiz Oranları her kişiye göre farklılık gösterebilir. En doğru faiz oranlarını öğrenmek için Denizbank şubeleri ya da Denizbank Çağrı merkezi aracılığıyla bilgi edinilebilir.

  • 100.000 TL daha az krediler için faiz oranı %1.15.
  • 100.001 TL ve 750.000 TL arasındaki krediler için faiz oranı %1.25.
  • 750.001 TL ve 3.000.000 TL arasındaki krediler için faiz oranı %1.50.

Denizbank Borç Kapatma Kredisi İçin Hangi Belgeler İsteniyor?

Denizbank Borç Kapatma Kredisi İçin Hangi Belgeler İsteniyor?, Kredi başvurularında genelde istenen klasik bazı evraklar Denizbank tarafından da istenmektedir. Denizbank borç kapatma kredisi için istenen belgeler şu şekildedir;

  • Maaş Bodrosu
  • SGK Hizmet Dökümü
  • Kredili ürünlerinize dair bankalardan almış olduğunuz borç bilgisi kağıdı

Yukarıda saymış olduğumuz bilgi ve belgeler dışında ekstra bir evrağa ihtiyacınız olmaz.

Bir önceki yazımız olan Borç Para İlanları 2022 başlıklı makalemizde Borç para, hayırseverler ve Para ilanları hakkında bilgiler verilmektedir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu