Para Yardımı

Cep Telefonu İçin Kredi Veren Bankalar

Cep Telefonu İçin Kredi Veren Bankalar, son günlerde cep telefonlarının artan fiyatları ile telefon satın almak isteyen kişiler cep telefonu kredi veren bankalar araştırması yapmaya başlamıştır. Cep telefonu için kredi verilen bankaların aradıkları noktalardan bir tanesi kredi notunun yüksek olmasıdır. Taksitli şekilde telefon alınamadığı için bankalardan kredi alınması oldukça avantajlı olmaktadır. Yasal işlemler çerçevesinde alışveriş imkânı sunulur.

Yapı kredi Bankası

Yapı kredi bankası cep telefonu kredisi veren bankalar arasında yer alır. Neredeyse 15 bin TL’ye kadar kredi alınabilmektedir. Verilen kredi ödemesinde 1,79 faiz uygulanır. Yapı kredi Vatan Bilgisayar, Koçtaş, Teknosa, Hepsiburada, Gittigidiyor, N11, General Mobile, MediaMarkt gibi alışveriş sitelerinden alınacak telefonlar için online alışveriş kredisi verir.

Cep Telefonu İçin Kredi Veren Bankalar
Cep Telefonu İçin Kredi Veren Bankalar

Akbank

Akbank telefon alınabilmesi için kredi veren bankalar arasında yer alır. 36 aya varan taksit imkânları ile 750 TL ile 15 bin TL arasında talep edilen telefonların alınması mümkündür. Hepsiburada gibi farklı internet sitelerinde vade farksız ödeme fırsatından yararlanılabilir. Uygun faiz oranları ve esnek taksit imkanları sunulur.

Denizbank

DenizBank cep telefonu kredisi veren bankalar arasında yer alır. Verilen kredinin limiti 750 TL ile 15 bin TL arasında değişir. Ayrıca 3 ay boyunca 600 TL2ye varan alışveriş indirimlerinden faydalanmak mümkündür. Özellikle MediaMarkt gibi internet siteleri üzerinden cep telefonu alımı yapılabilmektedir. Verilen maksimum vade 12 aydır.

Teb

Türkiye ekonomi bankası cep telefonu kredisi banka seçenekleri arasında yer alır. Ancak ihtiyaç kredisi olarak kullanıcılara sunulur. İhtiyaç kredileri 3 ila 36 ay arası vadeler ile kullanılmaktadır. Ayıca 3 ay erteleme özelliği de bulunur. Teb müşterileri mobil uygulamalardan ihtiyaç kredisi başvurusu yapılabilir. Ayrıca teb.com.tr internet sitesinden başvuru yapılabilmektedir.

Vakıfbank

Vakıfbank ihtiyaç kredileri kapsamında cep telefonu alınması mümkündür. Alınan kredi 36 ay vade seçenekleri kullanılabilir. Kullanıcılara verilen kredi faiz oran %1,55’tir. Kredi limiti 100 bin TL üzerine çıktığında vade aralığı 3 ile 12 ay arasında değişir. Kredi başvurusu yapıldıktan sonra online alışveriş yapılan ve bankanın anlaşması olan sitelerden alışveriş yapılabilir. Teknosa, Vatan ve Mediamarkt gibi mağazalardan alışveriş yapılabilir.

Cep Telefonu Kredisi ile Alışveriş Yapılabilecek Yerler

Cep telefonu kredisi çekmek için alışveriş yapılacak siteler üzerinden araştırma yapılabilir. Vatan Bilgisayar Fibabanka müşterisi olanlara ve Garanti Bankası, Akbank ve Fibabanka üzerinden kredi sunmaktadır. Ödeme sırasında onaylanan kredinin iptal etme hakkı 3 iş günüdür. Fibabanka kredi başvurusu yapılırken VATAN boşluk T.C. kimlik numarası 3422’ye gönderilir ya da Akbank için 4425’e gönderilmesi mümkündür.

Mediamarkt Garanti Bankası, Yapı Kredi ve Denizbank aracılığı ile alışveriş kredi sunar. Verilen bankaların müşterileri olunduğunda taksitli bir şekilde alışveriş yapılabilir. Teknosa ise cep telefonu kredisi çekmek için ING bank ile anlaşmıştır. TEKNOSA yazıp boşluk bırakılarak T.C. kimlik numarası 2229’a gönderilir.

Bir önceki yazımız olan Arıcılık Kredisi Nasıl Alınır? başlıklı makalemizde Arıcılık Kredisi, Arıcılık Kredisi 2022 ve Arıcılık Kredisi nasıl çekilir hakkında bilgiler verilmektedir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyicisi Algılandı

Sitemizden en iyi şekilde istifade edebilmek için reklam engelleyiciyi kapatmanızı öneririz.