Manşet

Çamaşır Makinesi Nasıl Kargolanır ve Ücreti

Çamaşır Makinesi Nasıl Kargolanır ve Ücreti; Kargo şirketleri aracılığıyla evinizde bulunan ağır olan eşyalarınızı kargo yoluyla gönderebilmeniz mümkün. Evinizden kargo şirketleri göndereceğiniz eşyanızı alır ve belirlenen adrese ücret karşılığında götürürler.

Ancak şunu bilmeniz gerekir ki, göndereceğiniz çamaşır makineniz kargo şirketi tarafından götürülebilmesi için kapalı bir paket haline getirilmesi gerekir. Bu paketleme işlemi bizzat sizin tarafınızdan yapılmalıdır.

Çamaşır makinesi kargo ile gönderme ücreti firmasına göre fiyat değişecektir. Ayrıca makinenizin boyu ve ağırlığı da bu konuda önemli rol oynar.

ÇAMAŞIR MAKİNESİ GÖNDERİ ÜCRETİ

2021 yılında geçerli olan çamaşır makinesi gönderi ücreti aşağıdaki gibidir. 2022 çamaşır makinesi kargo ücreti için göndermek istediğiniz kargo şirketini arayarak elinizde bulunan çamaşır makinesinin boyu ve kilosunu söyleyerek öğrenebilmeniz mümkün.

2021 yılında örnek bir kargo gönderimi; Makinenin boyutu 60 x 55 x 84 cm  ve ağırlığı 70kg olarak kabul ettiğimizde fiyat şu şekildeydi

FirmaGönderim NoktasıAlıcı NoktasıFiyat
Yurtiçi KargoAnkaraİstanbul388,39 TL
Aras KargoAnkaraİstanbul284,92 TL

Kargo şirketleri ile eşyalarınızı gönderebileceğiniz gibi nakliyat firmaları aracılığıyla da göndermeniz mümkün. Kargo şirketlerindeki fiyat politikasına göre nakliyat firmaları daha uygundur.

İlginizi çekebilecek konular;

Hangi Kargo Firması Canlı Hayvan Taşıyor?

Bir önceki yazımız olan Hangi Kargo Firması Canlı Hayvan Taşıyor? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu