Devlet Yardımları

Çalışmayan Kadınlara Kredi Kartı Veren Bankalar 2022

Çalışmayan Kadınlara Kredi Kartı Veren Bankalar 2022, Çalışmayan ve ev hanımı olan bayanlar kredi kartı sahibi olmak istemektedir. Günümüz çağında artık kredi kartı kullanan sayısı her geçen gün artmaktadır. Çalışmayan kadınlar ev dışında aktivite ve taksitli alışveriş yapabilmek için en uygun ve onay veren bankaları araştırmaktadırlar.

Ayrıca kadınların dünyası erkeklere göre farklı olduğundan dolayı, kendilerine özgü anlayış ve fikirleri vardır. Bu benzersiz fikirleri hayata geçirebilmek için bazen maddi kaynak gereksinimi duyulabilir. İşte burada tamda isteklerinizi karşılayacak ve  ev hanımlarına özel kredi kartları veren bankalar devreye girecektir.

Ev İnternet ve Sabit Hat ile Kredi 2022

Borç Para Veren Hayırseverler, Borç Para Bulma Taktikleri

Ev Hanımlarına Hangi Bankalar Kredi Kartı Veriyor?

Çalışmayan Kadınlara Kredi Kartı Veren Bankalar
Çalışmayan Kadınlara Kredi Kartı Veren Bankalar

Ev Hanımlarına Hangi Bankalar Kredi Kartı Veriyor? diye araştırma yapan bayanların, aşağıda saymış olduğumuz bankalara başvuru yapabilirler.

 • Akbank – Axess Kart
 • CepteTEB
 • Enpara.com – EN Kart
 • Garanti BBVA – Bonus Kart
 • ING
 • İş Bankası
 • Yapı Kredi – World Kart

Ev Hanımlarına Bireysel Kredi Sağlanıyor mu?

Ev Hanımlarına Bireysel Kredi Sağlanıyor mu?, Bilindiği üzere, kredi imkanından faydalanabilmek için, bankaların en önem verdiği konunun başında düzenli gelir kaynağıdır. Borç veren banka, krediyi ödeyip ödeyemeyeceğinizi gelirinize bağlı olarak tespit eder. Ancak düzenli geliri bulunmayan ev hanımları için kişisel kredi kullanabilmek adına bazı ipuçlarını takip ederek kredi alma imkanı yakalayabilir.

Ev Hanımları Kişisel Kredi Nasıl Çekebilir?

Ev Hanımları Kişisel Kredi Nasıl Çekebilir?, sorusunun cevabına gelecek olursak; Bankalar kendisine güvene almak adına, çalışmayan ev hanımına kredi sağlamak için teminat ister ve üzerine kayıtlı bir varlığı teminat olarak gösterilmesi durumunda kredi imkanı sağlanacaktır. Banka yasal olarak almış olduğu teminatı kağıt üzerinde borç bitene kadar ipotek altında tutar. Borcun sorunsuz bir şekilde ödenmesi halinde borcun bitmesiyle ipotek kaldırılır. Ancak borcun ödenememesi durumunda, banka borçlunun malını satmaya yetkili olacaktır. Mülkiyet, hisse senetleri, ev sermayesi, şahsi taşıt, kuyumculuk, kâğıt yatırımlar vb. gibi varlıklara karşı teminatlı bir kredi alınabilir.

Kredi Almak İsteyen Ev Hanımları Başvuruyu Nasıl Yapmalıdır?

Kredi Kartı Almak İsteyen Ev Hanımları Başvuruyu Nasıl Yapmalıdır? Bayanların kişisel kredi kullanabilmeleri ve çıkarabilmeleri için diğer bir yöntem, hali hazırda çalışan eş ya da geliri olan babaları ile ortak kişisel kredi çıkarabilmek mümkündür. Burada yine bankaların dikkat edeceği husus, kredi ya da kredi kartı çıkarılırken eş veya babanın gelirine bakılır. Burada belirlenecek kredi tutarı, eş-başvuranın gelir kazancına oranla gelirinin bir katı olacaktır. Verilecek kredi de taksitlerin düzenli ödenmesinden ortaklar eşit şekilde sorumlu olmaktadır.

Ev Hanımlarına Verilen Kişisel Kredilerin Özellikleri Nelerdir?

Ev Hanımlarına Verilen Kişisel Kredilerin Özellikleri Nelerdir? sorusuna cevaplayacak olursak, aşağıda maddeler halinde sıralayabiliriz.

 • İstihdamı olan bir borçlunun başvuruya eklenmesiyle kolaylıkla alınabilir.
 • Alınan borcun kullanımıyla ilgili olarak bir kısıtlama bulunmaz.
 • Hızlı kredi onayı bulunur.
 • Banka şubesine gitmeden online olarak başvuru yapılabilir.
 • Belgeler yine çevrimiçi online olarak gönderilebilir.
 • Ödeme planı esnek olarak bulunabilir.
 • Teminat gerekli değildir.

Kredi çekme konusunda yine de sorun yaşıyorsanız, ev hanımlarına kredi kartı sunan bankalar üzerinden kredi kartı çıkarmayı deneyebilirsiniz. Tabi burada ev hanımlarına verilecek kredi kartı için, kredi çekerken ki şartlar geçerli olacaktır.

Çalışmayan Kadınlara Kredi Kartı Veren Bankalar 2022 ile ilgili yazımızın sonuna geldik.

Bir önceki yazımız olan Borç Para Veren Hayırseverler, Borç Para Bulma Taktikleri başlıklı makalemizde Borç para, Borç para veren hayırseverler ve Sosyal yardımlar hakkında bilgiler verilmektedir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu