Manşet

Bursa Peşinatsız Senetle Araba Satan Galeriler Yerler

Bursa peşinatsız senetle araba satan galeriler yerler arayan Bursalı vatandaşlarımız için rehber niteliğinde yazı hazırladık. Banka kredisi çekemeyen yani findeks puanı yetersiz olan veya kredi çekmeden araç sahibi olmak isteyenler için peşinatsız senetle araba satışı yapan galerileri araştırarak listeledik. Bursa Vadeli araba satan galeriler ile ilgili detaylar ve aklınıza takılan sorulara yanıt bulabileceksiniz. Bursa yarısı peşin yarısı taksitle araç satışı yapan firmalar hakkında da yine aynı şekilde detaylar haberimizin devamında.

Bursa taksitle araba nasıl alınır?, Bursa’da hangi ilçelerde vadeli olarak araba satışı yapılmaktadır? sorunuza cevap verecek olursak; Osmangazi, Nilüfer, Yıldırım, Gemlik gibi ilçelerde bulunan galerilerden Senet karşılığı vadeli araba alabilmeniz mümkün. Sizin de kredi notunuz düşük yada kredi çekmeden araç sahibi olmak istiyorsanız alternatif olarak bu yolu tercih edebilirsiniz. Peki Bursa güvenilir senetle araba satan yerler neresi?

 • Bursa Karataş Otomotiv,
 • Vade Otomotiv,
 • Otokoop, 
 • WOWWO,
 • Otonomi

Yukarıda saymış olduğumuz galeri ve Otomobil satışı yapan yerlerden vadeli araç sahibi olabilirsiniz. Galerilerden taksitle araba almayla ilgili şartlar ve detaylar haberimizin devamında.

Bursa Peşinatsız Senetle Araba Nasıl Alınır?

Bursa Peşinatsız Senetle Araba satışı yapan galeriler güvenilir olması ve avantajlı olması gerekiyor ki buralardan araç alabilesiniz. Ayrıca varsa peşinat ödeme miktarı yoksa hiç peşinatsız senetle araba satan yerleri bulup daha sonrasında buralarla iletişime geçerek şartları ve aradığınız araç model ve yılına göre fiyat almalısınız. Aradığınız aracı farklı farklı galerilerde 12, 24 veya 36 aya varan vadeli taksitle araba satışı yapıldığını görebilirsiniz. Dolayısıyla iyi bir araştırma yaparak tüm firmalarla tek tek görüşün ve fiyat alın. Size en uygun taksit imkanı ve uygun fiyatı bulduktan sonra araç alım şartlarını gerçekleştirerek aracınızı alabilirsiniz ancak burada en önemli husus Bursa güvenilir senetle araç satışı yapan firmalar bulmaktır.

Yukarıda saymış olduğumuz firmalar güvenilir olup bu firmalar dışında araştırma yapıp bulduğunuz firmaları da yakın çevrenize sorarak daha önce alışveriş yapıp yapmadıkları hakkında ön bilgi edinebilirsiniz. Ayrıca yine en önemli hususlardan biriside senetle araba alırken kesinlikle ve kesinlikle boş kağıda, boş senede, miktarı belirtilmemiş olan senet gibi evraklara kesinlikle imza atayın. Senet üzerinde her şey net olmalı, ödeme tarihi, isim soy isim, ödeyeceğiniz miktar vs vs gibi her şey net bir şekilde belli olmalıdır aksi durumda başınıza çok büyük dertler açabilirsiniz.

Bursa Taksitle Araba Satışı Yapan Galericiler Hangi İlçelerde?

Senetle araba satışı yapan galeriler Bursa’da bir çok ilde bulunuyor. Bursa ilinde vadeli araba almak isteyen kişiler için senetle araba satışı yapan güvenilir firmalar bir çok ilçede vadeli olarak satışlartını gerçekleştirmektedirler.

Bursa taksitle araba satışı yapılan yerler;

 • Osmangazi
 • Nilüfer
 • Yıldırım
 • Gemlik

Saymış olduğumuz ilçelerde bulunan vadeli araç satışı yapan otomotiv firmaları, galericilerden taksitle araba alabilirsiniz. Bu ilçelerde araç satışını devam ettiren güvenilir vadeli araç satışı yapan firmalardan Bu Karataş otomotiv (Otokoop) ve Vade otomotiv gibi yerler bulunmaktadır.

Bursa Peşinatsız Senetle Araba Satan Galeriler Hangileri?

Bursa Peşinatsız Senetle Araba Satan Galeriler Yerler
Bursa Peşinatsız Senetle Araba Satan Galeriler Yerler

Bursa senetle vadeli araba veren galeriler nerede? sorusunun sorusunu yukarıda cevapladık. Galericiler, firmalar ve kurumsal firmalar’dan Bursa’da senetle araba alabilirsiniz. Eminotomotiv, Fuzuloto ve Birarabam güvenilir ve senetle Bursa’da araba satan yerler arasındadır. Yine bunların yanı sıra Otokoop, vade otomotiv ve aşağıda saymış olduğumuz firmalardan da araştırma yapabilirsiniz.

Bursa yarı peşin ödemeli araba satışı yapan yerler;

 • OTO VADE
 • YARPUZ OTOMOTİV
 • KARATAŞLAR OTOMOTİV

Yarısı Peşin Yarısı Taksitle Bursa OTO Vade

Yarısı Peşin Yarısı Taksitle Bursa OTO Vade olacak şekilde arabanızı taksitle alabilirsiniz. Ayrıca resmi olarak çalışan bu firma sayesinde aracın liste fiyatından da indirimden yararlanabiliyorsunuz. 09:00 – 18:00 arası çalışma saatleri olup Pazar günü kapalıdır.

Adres: Soğanlı Mahallesi, 111. Sk. No:11, 16190 Osmangazi/Bursa

Yarpuz Otomotiv Bursa Senetle Araba

Yarpuz Otomotiv Bursa da senetle araba satış yapan firmalardan birisidir. Almak istediğiniz otomobili yarpuz otomotiv ile %50 peşin %50 taksitli olarak alabilirsiniz. Bursa’da güvenilir senetle araba satışı yapan firmalardan birisidir. Yine bu firma ile araç alırken liste fiyatı indiriminden yararlanabilirsiniz.

Adres: Panayır Mahallesi, 501. Sokak 16250 Osmangazi / Bursa

Karataşlar Taksitle Otomobil Galerisi Otokoop 

Karataşlar Taksitle Otomobil Galerisi Otokoop ile hayalinizdeki arabayı Bursa taksitle vadeli araba olarak alabilirsiniz. Birçok marka ve model araçları otokoop galericiler sitesi içerisinde senetle vadeli taksitli olarak alma imkanı sunmaktadır. Araç satın alırken en az %30 peşinat geri kalanı taksit olacak şekilde senet yapılabilmektedir. 36 aya kadar taksitli araba almak istiyorsanız Karataşlar otomotiv ile istediğiniz aracı test sürüşü yapabilirsiniz. Alacağınız araçlara expertiz garantisi vermektedir. Ayrıca Karataşlar otomotiv araçlarınızı takas yoluyla alıp dilediğiniz aracı alma imkanı da sağlamaktadır. Kefil ve kredisiz bursa araba satışı yapan Karataş otomotiv Osmangazi ilçesinde faaliyetlerini sürdürmektedir.

Adres: Soğanlı Mh. 104. Sk. No:5 Osmangazi/Bursa

Pzts Cum: 08:00 18:00 Cmts Pzr: 08:30 18:00 hizmet vermektedir.

Ayrıca Bursa sahibinden taksitle araba satan galeriler ve ilanlarına buradan ulaşabilirsiniz.

Bu makalemizde sizlere Bursa’da peşinatsız senetle araba satışı yapan firmalar ve galeriler hakkında bilgi sunmaya çalıştık.

Aklınıza takılan ve Bursa’da senetle araba satan firmalar hakkında sormak istediğiniz soruları yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz.

Önemli Not: Senetle araba aldığınızda aracı ister peşinatlı ister peşinatsız alın fark etmeksizin, aracın geri kalan borç kısmı için araca rehin konacaktır ve ödemeniz tamamlanana kadar aracın rehini kaldırılmaz. Senet borçlarınızın hepsinin ödenmesinden sonra aracın üzerindeki rehin kaldırılarak araç tamamen sizin üzerinize kayıtlı olacaktır.

Ayrıca Bursa’da senetle araba satan firmalar ile ilgili yeni güvenilir firmalar oldukça makalemizi sizler için güncel tutmaya çalışacağız.

İlginizi Çekebilecek Konular;

Peşinatsız Senetle Araba Alınabilir mi ?

Peşinatsız Senetle Cep Telefonu Nereden Alınır?

Senetle Buzdolabı Satan Yerler

Senetle Halı Nasıl Alınır

Sıkça Sorulan Sorular (S.S.S)

Bursa’da Peşinatım Olmadan Araç Sahibi Olabilir Miyim?

Peşinatınız olmadan da araç sahibi olmanız mümkün. Ancak peşinatınızın olmaması durumunda yüksek vade farkı ile karşılaşabilirsiniz. Makalemizin içerisinde paylaşmış olduğumuz yerler en uygun vadeli araç satışı yapan yerler arasındadır.

Bir önceki yazımız olan Peşinatsız Senetle Cep Telefonu Nereden Alınır? 2022 başlıklı makalemizde Elden taksitle cep telefonu ve Senetle cep telefonu hakkında bilgiler verilmektedir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu