Acil Para

Anket Doldurarak Para Kazanmak İçin Yöntemler

Anket doldurarak para kazanmak nedir diye bakıldığı zaman aslında mantık çok basittir. Herhangi bir anket doldurması sitesine üye olarak ya da uygulamasını indirip üye olarak günlük olarak gönderilen anketler doldurulduktan sonra para kazanılmaya başlanır. Özellikle 2- 3 anket uygulamasına üye olup, her gün buralardan anket doldurmak kişilere ay sonunda iyi para kazandırabilir.

Anket Doldurarak Para Kazanmak İçin Yapılması Gerekenler

Emekli Promosyonu Nedir? Yeni Emekli Promosyon Alabilir mi?
Emekli Promosyonu Nedir? Yeni Emekli Promosyon Alabilir mi?

Anket doldurarak para kazanma yöntemleri aşağıdaki gibi sıralanır;

  • İlk olarak anket doldurma sitesi belirlenerek buraya kaydolmak yeterlidir. Anket doldurma sitelerin genelde kayıtları ücretsiz olarak tamamlanır.
  • Anket doldurma uygulamaları ve şirketleri tarafından aboneliklerin onaylanması için maillere e- posta gelecektir. Buradan e- postaları onaylamak gerekir.
  • Daha sonra anketler için kişiler e- posta alır. E- posta yolu ile kişilere uygun olan anketler gönderiler. Buradan üye olan kullanıcılar istedikleri kadar ankete katılıp ödül kazanabilir.
  • Profillerin %100 tamamlanmış olabilmesi anket almaya yardımcı olacaktır. Her anket sitesinde genel olarak ilk gün anket gönderilmez. Kişilere uygun olan anketler birkaç gün sonra profile de uygun olacak şekilde gönderilmeye başlar.

Vindale Research

Anket doldurarak para kazanmak mümkün mü sorusunun cevabını veren en eski anket sitesi Vindale Research sitesidir. Çok eski olduğu için de anket doldurarak para kazandıran en güvenilir uygulamalardan birisidir. New York merkezli inceleme ve araştırma şirketi tarafından faaliyet göstermeye başlanmıştır. Vindale Research uygulamasına ücretsiz bir şekilde abone olduktan sonra 1 $ ila 5 $ arasında gönderilen anketler doldurulabilir. Bu uygulama üzerinden abonelik türü premium olarak değiştirildiği zaman daha yüksek ücretler ödenmektedir.

Aynı zamanda bu uygulama üzerinden para kazanmak için daha farklı alternatifler de bulunur. Örneğin kullanıcıların bağladıkları e- posta adreslerine gönderilmiş olan reklamlara tıklaması ve bu reklamları izlemesi gibi basit şeyler kişilere para kazandırır. Paralar direkt olarak banka hesabına aktarılır. Fakat parayı çekebilmek için biriken paraların 50 $’a ulaşması gerekir.

Pinecone

Anket doldurarak para kazanmak isteyen kişilerin kullandığı bir başka anket sitesi de Pinecone’dur. Bu uygulamanın diğer anket uygulamalarından farkı sadece davet edilen kişileri üye olarak kabul eder.. Ve bu siteye üye olmanın zor olmasıyla birlikte doldurulduğu anketlerin başına kişilere daha çok para kazandırır. Anket doldurarak para kazan hizmeti veren siteler arasında anket başına en çok para veren uygulamalardan biridir. Bu uygulamaya kayıt olabilmek için internette davet linki bulunabilir. Bazı zamanlar Pinecone uygulaması kısa süreliğine ücretsiz üye alma şansı tanır. Bu zamanlara denk gelen insanlar da davet almadan ücretsiz bir şekilde kayıt olabilir.

Kayıt olduktan sonra kişilerin profillerine göre özel anketler uygulama tarafından gönderilir. Pinecone uygulaması üzerinden ürün incelemeleri de yapılmaktadır. Ürün incelemeleri başına 6 $, anket başına da 3 $ kazanmak mümkündür. Uygulama üzerinden 100 puan toplandığı zaman 1 $’a eşit olmaktadır. Aynı zamanda paranın çekilebilmesi için de en az 300 puan biriktirmek gerekir. Biriken paralar da Amazon‘da hediye kartı olarak ya da Pay Pal üzerinden nakit bir şekilde alınabilir.

Bir önceki yazımız olan Youtube'dan Para Kazanmak İçin Yöntemler başlıklı makalemizde youtube dan para kazanma ve youtube para kazanma hakkında bilgiler verilmektedir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyicisi Algılandı

Sitemizden en iyi şekilde istifade edebilmek için reklam engelleyiciyi kapatmanızı öneririz.